MAKAMI Bikers Znojmo

Základní informace o MAKAMI Bikers Znojmo

 

Název: Makami Bikers Znojmo

 

Založení MAKAMI: 5.7.2010

 

Motto: "Když do pekla, tak na pořádným koni"

 

Počet členů: 13 členů

 

 

Logo MAKAMI:

  
Hymna MAKAMI Bikers Znojmo:

 

Historie MAKAMI Bikers Znojmo

 MAKAMI Bikers Znojmo byl založen 5.7.2010 partou přátel z okolí Znojma. K založení MAKAMI nás vedla společná vášeň pro motorismus. Motorky jsou naší zálibou již dlouhá léta. Jelikož většina našich zakládajících členů v uplynulých dvou letech přesedlala ze strojů nižších kubatur na dospělé mašiny, z koníčka se rázem stal životní styl, který nás dovedl až k založení MAKAMI.

Samotný název MAKAMI vznikl ze zkratek jmen zakladatelů: Martin, Kamil a Milan. Makami najdeme také v Japonském bájesloví. Kde ztělesňuje božské zvíře podobající se drakovi. Často se používá k odpuzení zla, a to zejména proti krádeži a požáru. Z báje také vychází víra, že požírá lidi. Mytologický Makami se tak stal předlohou pro náš klubový znak.

 

Do budoucna si přejeme hodně ujetých kilometrů a zážitků v sedle motorky ať už v ČR nebo v zahraničí. Také bychom si přáli, aby se náše banda rozrůstala o nové členy. U nás je vítán každý, kdo se zajímá o motorky. Pokud vás nebaví jezdit samotné neváhejte a přihlaste se k nám. A teď podle našeho motta "Když do pekla, tak na pořádným koni" hurá na silnici…