Kutná hora

21.08.2011 17:55

Výjezd do Kutné Hory se uskutečnil po dlouhém měsíci a půl!!! Důvod takové odmlky bylo převážně nepříznivé počasí, které nám letos opravdu nepřeje ;-( A proto si myslím že když se konečně udělá hezky je to důvod udělat si čas a provětrat pořádně stroj!!! Účast mizerná nebýt naších „nečlenů“ tak jsem jel jen já a Kamil D.!!!!
Na obvyklém místě kde byl v 9 sraz jsem se sešel teda jen s Kamilem. Další část Michal a Pepa čekali v Lažínkách. Překvapení bylo že tam nebyli jen oni dva ale čekál tam i Honza, kterého někteří znají z letošní první vyjíďky.
V 9:45 odjelo z Lažínek 5 motorek. Za necelé 2 hodiny jsme dojeli do Kutné Hory, kde prvně proběhla prohlídka jednoho z místních kostelů. Po prohlídce jsme se přesunuli do restaurace, aby jsme se posilnili na hlavní cíl výjížďky – Kostnici a bobovou dráhu.
Kostnici nebyl problém najít. Dost dobrý, samá kost a lebka :-D
kdo tam nebyl můžek mrknout na fotky máme jich dost. Po Kostnici jsme museli dát točenou zmrzlinu a pak už na nás čekala bobová dráha. To už tak jednoduchý najít nebylo ale nakonec se zadařilo. Taky dobrý zážitek, ale jedna jízda na vyzkoušení co si může na tom člověk dovolit nestačí. S Kamilem jsme si dali repete, ale chtělo by to vyzkoušet víckrát. Po 16 hodině jsme vyrazili směr Znojmo zkratkou přes Brno. Najet na D1 byla největší chyba celého dne!!! Silnice II.třídy by byla lepší než točemu u nás říkají dálnice. Nemusím snad říkat že rychlost šla o něco málo nahoru :-D Domů jsme dojeli kolem 19:30 a ujeli 400 kilometrů.

 
 
 
Ostatní reporty